قیمت روز دزدگیر ماشین

قیمت روز دزدگیر ماشین ارزان و باکیفیت

قیمت روز دزدگیر ماشین ارزان و باکیفیت را تنها از ما دریافت کنید. فروشگاه دوربین مداربسته منصوری انواع دوربین های مداربسته و سیستم های ضد سرقت اتومبیل را با قیمتی ویژه در مدل های تصویری و معمولی به فروش می رساند. ما درادامه می خواهیم به تشریح سیستم های اعلام سرقت خودرو بپردازیم، پس همراه ما باشید:

دزدگیر ماشین

باتوجه به اخبار مرتبط با دزدی انواع ماشین ها امروزه متاسفانه سرقت خودور در عرض 30 ثانیه نیز اتفاق افتاده است. به همین دلیل مالکان خودرو  به نصب دزدگیر های خودرو رو اورده و امینت ان را بالا برده  و خود را آسوده خاطر کرده اند.
دزدگیر های خودرو از سال های گذشته تا به اکنون پشیرفت های زیادی داشته و خوشبختانه بعد از تولید نوع جدید دزدیگر ها ی خودرو آمار سرقت خودرو نیز کمتر شده است.
قدمت دزدگیر های خودور به بیش از یک قرن می رسد و در این مدت زمان با توجه به نیاز های مالکان خودرو پیشرفت های چشمگیری را داشته اند و در انواع مختلفی در بازار موجود دارند.

 انواع دزدگیر های خودرو موجود در بازار :

 دزدگیر های خودرو ساده و قدیمی:

 ازران ترین نوع دزدگیر های موجود در بازار هستند که  در صورت باز شدن درب خودروها، هر گونه آسیب و ضربه در ب ها، شکستن شیشه ها سنسور های آنها فعال شده و آژِیر آنها با صدای بلند خود مالک خوردو را مطلع می سازد.  دزدگیر های ساده دارای ریموت های با برد کم تا  متر هستند و جهت قفل و باز کردن و یا فعال و غیر فعال کردن فلاشر های خوردو در صورت باز بودن دربها از راه دور مورد استفاده قرار می گیرند.

 دزدگیر های تصویری خودرو:

 این مدل دزگیر  گران قیمت هستند. ریموت های دزدگیر های تصویری دارای صفحه نمایش دیجیتالی هستند که عکس یک ماشین بر روی آن قرار دارد  در صورتی که یکی از درب ها باز باشد یا شیشه های خودرو پایین باشندو کاپوت درب عقب باز باشد وصفحه نمایشگر ریموت این دزدگیر درب باز شده و یا شیشه پایین کشیده شده دقیقا در سمت راست یا چپ آن را دقیقا بر روی عکس ماشین روی ریموت نمایش می دهد و مالک خودرو از از وضعیت ان مطلع می سازد. از ویژگی های بارز دوربین های تصویری خودرو داشتن ریموت هایی با قابلیت باز و بسته کردن درب ها، بالا کشیدن شیشه ها، باز کردن صندوق عقب خودرو و حتی خاموش کردن خودرو از راه دور  در صورت سرقت ان می باشد.برد ریموت دزدگیر های تصویری نسبت به نوع سادن بیشتر بوده و تا 1 کیلومتر می باشد.

 دزدگیر های سیم کارتی خودرو:

 این مدل دزدگیر های سیم کارتی جدید ترین نوع دزدگیر های خودرو موجود در بازار می باشند همه ویژیگ های دزدگیر های تصویری را دارند و تنها تفاوت آنها این است که  ریموت آنها سیم کاتر خور بوده و در صورت حضور سارق و یا هر گونه آسیب به خودرو سسنور های حساس آن فعال شده را با شماره های از پیش تعیین شده موجود درحافظه سیم کارت تماس برقرار کرده و مالک را ازحضور خطرات احتمالی با خبر می ساز. تنها معایب دزدگیر های سیم کارت خودرو قدرت آنت دهی انهاست . زیرا که در مناطقی که انتن دهی برای سیم کارت داخل ان نباشد عملا دزگیر از کار می افتد و کاربردی نخواهد داشت.

مشخصات همه دزدگیر های خودرو :

قفل مرکزی یا پنل مرکزی:

 قفل مرکزی دزدگیر خوردو مانند قلب دزدگیر است که نقش اصلی فرمان ها و اجرای آنها را بر عهده دارد. قفل مرکزی همه سنسور های حساس به  حرکت را در خود جای داده بنابراین در همه دزدگیر های خوردو قفل مرکزی فرمان بسته شدن یا باز بودن دربه ها شیشه ها و صندوق عقب و غیره را می دهد.

سسنور های حساسیت:

 در همه دزدگیر ها سنسور های حساسیت به صدا لرزش و کوبش و باز و بسته کردن درب یا بالا و پایین بودن شیشه ها وجود دارد که بعد از تشخیص خطر آلارام هشدار دهنده را روشن می کنند  سنسور های حساسیت قابل تنظیم بوده در مکان های شلوغ جهت جلوگیری از مزاحمت دیگران می توان میزان حساسیت آن را کمتر کرد.

 ریموت  یا کنترل از راه دور :

ریموت های دزدیگر های خوردو از نوع ساده یا تصویری و سیم کارتی دارای برد های متفاوت بوده و دارای آنت جهت ارسال و یا دریافت سیگنال های موجود در قفل مرکزی دزدگیر می باشند. با توجه به مدل دزدگیر برد ریموت ها متفاوت می باشد. ریموت های هر نوع دزدگیر دارای کد های مختص برای هر مشتری به صورت کاملا جداگانه و غیر قابل هک هستند. ریموت های دزدیگر ها غیر قابل تعمیر بوده برای امنیت بیشتر  در صورت هر گونه آسیب ریموت جدید با کد جدید به مشتری عرضه می شود.

قیمت روز دزدگیر ماشین

اگر می خواهید اتومبیل خود را با حداقل قیمت مجهز به دزدگیری امن کنید، با ما تماس بگیرید. انواع دزدگیر ماشین با ریموت تصویری و ساده را می توانید در مرکز فروش امنیتی منصوری موجود است. ما انواع سیستم های اعلام سرقت خودرو را با قیمتی ویژه همراه با گارانتی معتبر دو ساله ارائه خواهیم کرد.

 مهندس منصوری
09185052332

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *