قیمت دزدگیر تصویری ردبت

قیمت دزدگیر تصویری ردبت جفت ریموت تصویری شارژی

قیمت دزدگیر تصویری ردبت جفت ریموت تصویری شارژی را می خواهید دریافت کنید. سیستم های ضد سرقت خودرو مارک رد بت یکی از پر فروش ترین ها هستند که کاربران با خیال راحت بر روی اتومبیل خود نصب می کنند. دزدگیر ماشین تصویری غالبا برای ماشین های حساس قیمت بالا نصب خواهد شد. در ادامه به معرفی بیشتر این دزدگیر خواهیم پرداخت:

دزدگیر تصویری ماشین

به سرقت رفتن ماشین ها و یا آسیب دیدن بدنه و لاستیک و شیشه های آن به هر دلیلی همیشه از نگرانی های صاحبان خودرو می باشد. امروزه با تولیدانواع دزدگیر های ماشین در مدل های ساده و تصویری این مشکل تا حد زیادی بر طرف شده است.
دزگیر های ساده این امکان را به صاحب خودرو می دهند که در صورت هرگونه آسیب به خودرو آِژیرهشدار دهنده آن فعال شده  و صاحب خودرو با دیدن ماشین خود در محل پارک متوجه آسیب می شود یعنی به عبارتی ریموت ساده نوع آسیب وارد شده به خودرو را نشان نمی دهد و تشخیص نمی دهد.
باپشرفت در زمینه تولید  دزدگیرهای خودرو نوع تصویری آن دارای این امکان می باشد که نوع آسیب وارد شده به خودرو را به کاربر نشان دهد.

دزدگیر های تصویری خودرو

 دزدگیر های تصویری خودرو با داشتن صفحه نمایشی بر روی ریموت آن و داشتت تصویر یک خودرو روی آن به کاربر این امکان را می دهند که در صورت  باز بودن یکی از دربها یا پایین بودن شیشه ها و یا وارد شدن ضربه و یا لرزش به خوردو هر گونه آسیب دیگری آنها را به صورت کاملا دقیق بر روی تصویر ماشینی که روی ریموت قرار دارد صاحب خودرو را از این نوع آسیب ها آگاه می سازد در واقع دزدگیر های تصویری دارای دقت بیشتری در ایجاد امنیت و حفاظت از خودرو نسبت به دزدگیر های ساده  خودرو دارند.
در واقع دزدگیر های تصویری مانع از سردرگرم شدن مسا در هنگام آژِیر کشیدن دزدگیر می شوند.ا عملکرد ریموت تصویری دزدگیر رد بت به این صورت است که در صورت آسیب به هرقسمت از بدنه ماشین علامت چکش روی آن قستمت از ماشین بر روی ریموت ظراهر می شود و نشان دهنده وارد شدن ضربه و آسیب به آن بخش از ماشین می باشد.

امکانات دزدگیر ماشین ردبت

دزدگیر تصویری رد بت دارای چرغ چشمک زن  برای فراری دادن سارقان می باشد. این چراغ چشمک زن را میتوان در جلوی فرمان قرار داد و وطری که قابل رویت باشد.
دزدگیر تصویری رد بت جفت ریموت تصویری شارژی دارای دو دیموت تصاویری با نمایش شکل ماشین بر روی آن میباشد جنس ریموت های ان از استیل کروم بوده و کاملا ضد زنگ و ضد آب هستند.
دزدگیر های تصویری رد بت جفت ریموت دارای حسگرهای حساس به ضربه و قفل مرکزی هستند که در بخش های مختلف ملشین ازجمه درب ها ، فرمان، راهنما، شیشه ها، صندوق عقب  نصب می شوند.

دزدگیر های تصویری شارژی رد بت

 دزدگیر های تصویری شارژی رد بت دارای قفل کودک می باشد که در صورت روشن بوذن موتور با فشار دادن آرام پدال ترمز و کیلیک بر روی دکمه قفل  ریوت تصویر به مدت 3 ثانیه همه درب ها قفل می شوند. و می توان با فشار دادن دکمه قفل باز همه درب ها را باز کرد. از قابلیت های دزدگیر های تصویری رد بت داشتن حسگر صندوق عقب پران می باشد که به صورت اتوماتیک با ریموت با فشار دادن دکمه صندوق پران از راه دور آن را باز کرد.
در صورتی که در مکان های شلوغ خودرو را پارک کرده باشید با سافتاده از ریموت می توان از راه دور با روشن کردن فلاشر های خودرو آن را پیدا کرد. ریموت های دزگیر تصوریر رد بت دارای دامنه برد زیاد تا 1000 متر می باشند.  باتری های ریموت تصویری ردبت 12 ولتی بوده و میتوان آن را دوباره شارژ کرد.

سیستم ضد سرقت اتومبیل redbet

 همه دزدگیر های تصویری رد بوت دارای ریموت های با کدهای اختصاصی هستند که  اگر به هر دلیلی ریموت ها سرقت بروند و ای در اثر ضربه دیدن ویا خیس شدن از کار بفتند این ریموتها دیگر قابل تعمیر نیستند و باید برای داشتن ایمنیت بیشتر حتما نوع جدیدی با کد جدیدی از نمایندگی تحویل گیرفت لازم به ذکر است که کدهای ریموت رد بود تصویری غیر قابل هک کردن هستند.
دزدگیر تصویری رد بت دارای گزینه ی برای بالا بردن شیشه ها هستند که می توان از راه دور آنها را کنترل کرد همچنین این نوع دزگیرها دارای سنسور های حساس در قسمت شیشه های خودرو هستند که در صورت پایین بودن شیشه های خودرو در حالت موتورخاموش با آژِر هشدار دنده و نمایش پایین بودن شیشه ها رد ریموت تصویری صاحب خودرو را مطلع می سازد و مانع از هرگونه آسیب و سرقتی می شوند.

قیمت دزدگیر تصویری ردبت

شما می توانید با برقرای تماس تلفنی با همکاران ما بهترین دزدگیر را برای اتومبیل خود خریداری کنید. ما با در نظر گیری اتومبیل و میزان بودجه شما در میان مارک های ردبت، هوتای، ماجیکار و غیره بهترین و مناسب ترین را به شما معرفی خواهیم کرد.

مهندس منصوری
09185052332

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *