قیمت دزدگیر منزل

قیمت بهترین انواع دزدگیر منزل

قیمت دزدگیر منزل را می توانید با قیمتی ویژه همرا با گارانتی معتبر از فروشگاه امنیتی منصوری دریافت کنید. امن ترین سیستم های ضد سرقت خانگی را با تکنو دوربین تجربه کنید. تا آخر این مطلب همراه ما باشید تا با انواع دزدگیر اماکن برای خانه و محل زندگی آشنا شوید:

انواع دزدگیر منازل :

استفاده از دزدگیر ها د اماکن مسکونی وتجاری و غیره باعث امنیت خاطر و آسایش  میشود . در انتخاب دزدگیرها باید به نوع دزدگیر و کاراای و امکانات  و قیمت ان ونحوه نصب دقت کرد که مناسب با شرایط زندگی و محل سکونت شما باشد.

دزدگیر منازل هشدار دهنده ساده :

اولین وساده ترین نوع دزدگیر منازل میباشد که بدون هیچ  ارسال پیام یا زنگ تماسی تنها با یم آژیر معمولی دیگران از وجود خطرات احتمالی و سرقت باخبر می کند. از معایب این دزدگیرها ایجاد سرو صدا و مزاحمت برای همسایگان میباشد به طور خودکار هشدار نمی دهد و سیستم تماس گیرنده با پلیس یا صاحب خانه را ندارد.

دزدگیر منازل سیمی :

این نوع دزدگیر دارای صفحه نمایشگر کنترلی و سنسورهای الکتریکی حساس یوده وباتوجه به وجود تجهیزات انها و سیم وکابل برای نصب باید متخصص ان را نصب کند در صورتی که سیم ها را مخفی نصب کنند هزینه  آن بیشتر میشود این سیستم ایمن تر و قوی تر بوده و در صورت مخفی کردن سیم به صورت توکار در دیوارها نیازی کمتری به تعمیرات و نگهداری دارد.

 دزدگیر منازل بیسیم یا وایرلس :

این نوع دزدگیر مانند دزدگیر سیمی میباشد  وهمه تجهیزات ان اعم از صفحه نمایشگر و سنسورهای الکتریکی حساس و غیره دارد ولی برای تامین انرژی خود به سیم وبرق نیاز ندارد و از طریق باتری های قابل شارز روشن باقی می ماند این نوع دزدگیرهای بی سیم در بازار با دونوع فرکانس 315 مگا هرتز و433 مگاهرتز وجود دارند نصب آنها  اسان تر  نیازی به سیم کشی و نیروی متخصص ندارد.

 دزدگیر منازل تلفنی خودکار با خط ثابت:

در این نوع دزدگیر ها در حافظه ط انان میتوان شماره های پیش فرض را برای تماس گرفتن در هنگام خطر وارد کرد و دزدگیر از طریق کابل به س=تلفن ثابت خانه متصل میشود و از طریق تلفن ثابت خانه و با استفاده از شماره از پیش تعیین شده درهنگام  سرقت تماس خودکار برقرار می کند. تنها معایب این دزدگیر احتمال قطع شدن  کابل اتصال دهنده دزدگیر به خط تلفن توسط سارق میباشد.

دزدگیر اماکن سیم کارتی :

این نوع دزدگیرها سبیه دزدگیر تلفن ثابت خودکار میباشد با این تفاوت که داخل دزدگیر مکانی برای سیم کارت وجود دارد و نیازی به کابل کشی برای اتصال به خط ثابت خانگی ندارد این نوع دزدگیرها امنیت بیشتر داشته و کم هزینه  میباشد.

دزدگیر منازل تحت شبکه ای:

 این نوع دزدگیر های امنیت بالای دارند برای اماکن مسکونی و تجاری بسیار حساس و بزرگ استفاده می شوند درواقع سیستم شبکه ای و اینترنت آن باعث پیام رسانی از طریق ایمیل یا گزارش دادن به سایت های امنیتی و غیره میشود وبرای این کار شناسه مخصوص به خود را داشته و از دقت بالای رخوردار است

انواع دزدگیر منازل موجود در بازار :

دزدگیر فایروال :

دزدگیر فایر وال جز دزدگیر های اتصال بدون سیم  و باسیم میباشد سیم کارت  و مموری خور بوده و به شبکه اینترنت متصل می باشد و درنوع باسیم ان به خط تلفن ثابت متصل می شود

ابعاد ان 10 در 30 در 25 سانتی متر است . نوع زون های این مدل دارای 5 حالت نرمال. مخفی . 24 ساعته . تاخیر و دینگ دانگ است تعداد زونها 4 عدد باسیم  و 3 عدد زون بدون سیم است. میتواند 20 عدد شماره را درحافظه خود ذخیره کندو داری انواع سنسور های حرکتی . چشمی آژیر و ویبره میباشد. صفحه نمایشگر ال سی دی فارسی  وپشتیبانی از نرم افزار های سیستم اندورید و ای او اس را می کند.

 دزدگیر اماکن جی ام کا:

این نوع دزدگیر جز دزدگیرهای بدون سیم یمباشد که از طریق سیم کارت داخل انا هشدارهای لازم را به صورت پیام یا تماس منتقل می کند دارای 8 زون بصورت 4 زون بدون سیم و 4 زون باسیم میباشد. قابلیت ارسال پیام و تماس خودکار از شماره های ذخیره شده دران را دارد و قابلیت ضبط صدا را به صورت خودکار هر 15 ثانیه یکبار را دارد و دارای رله مخصوص برای کنترل وسایل برقی مانند درب برقی در محل نصب خود را دارد. از نرم افزارهای سیستم عامل اندورید و ایسوس پشتیبانی می کندو امکان شارز سیم کارت به صورت خودکار و دستی از طریق نرم افزار مخصوص در گوشی همراه وجود دارد دارای 2 عدد ریموت با برد بسیار بالایی هستند که از فرکانس 315 مگاهرتز پشتیبانی می کنند .دارای سنسورهای حرکتی و لیزری چشمی و مگنتی و آژیری هستند. ذخیره ی 50 عدد شماره را در حافظه خود دارد.

دزدگیر اماکن کلاسیک :

ازنوع دزدگیر های تحت شبکه ای و بدون سیم میباشد.دستگاه دارای 4 زون  با سیم بوده وقابلیت پشتیبانی از 15 زون بیسیم را نیز دارد. دارای دوعدد ریموت با برد 50 تا 100 متر میباشد. قابلیت ذخیره 70 عدد شماره را دارد. سنسور چشمی این نوع دزدگیر سیمی بوده واز سیستم مرکزی تایمن انرژی می کند وقابلیت چرخش تا 110درجه را دارد.

قیمت دزدگیر منزل

می خواهید منزلتان را به دزدگیری امن مجهز کنید؟ آیا قصد دارید برای خانه و محل زندگی خود سیستم اعلام سرقتی با کیفیت تهیه کنید. ما اینجاییم تا شما را برای نصب و راه اندازی دزدگیری با کیفیت و کارا راهنمایی کنیم. پس همین حالا تلفن را بردارید و با مشاورین ما در بخش فروش تماس بگیرید.

مهندس منصوری
09185052332


منتشر شده

در

توسط

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *