خرید دزدگیر ماشین هوتای

خرید عمده دزدگیر ماشین هوتای

خرید عمده دزدگیر ماشین هوتای با بهترین قیمت حق شماست. فروشگاه دوربین مداربسته منصوری انواع سیستم های امنیتی اتومبیل را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. برای خرید امن ترین سیستم ضد سرقت اتومبیل می توانید تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید تا به خوبی اطمینان حاصل کنید:

دزدگیر ماشین هوتای

دزدگیر ماشین هوتای اصل امنیت خاطر را برای مالکان خودرو فراهم کرده است واز موفق ترین شرکتها در تولید دزدگیر ماشین در دو نوع ساده وتصویری شرکت هوتای در کشور چین میباشد  سازوکار تمامی دزدگیرهای ماشین یا خودرو به این صورت است که
اگر زاویه ماشین شما تغییر  پیداکند، سنسور دزدگیر  شیب سیگنالی را به واحد کنترل دزدگیر فرستاده و الارام را فعال می کند. سنسورهای شیب  در دزددگیرهای مدرن وجدید از جیوه که خاصیت  رسانای الکتریسیته را دارد برای نظارت بر سطح شیب خودرو استفاده کرده اند.در صوری که زاویه ماشین به طور ناگهانی تغییرپیدا کند، جیوه به یک طرف جریان یافته  و باعث فعال شدن سوئیچ می شود و زنگ هشدار  یا الارام را به صدا در می اورد.

 ویژگی های مهم دزدگیر هوتای ماشین :

حساسیت زیاددر عملکرد در هنگام برخورد با کوچک ترین ضربه  دارای انت جداگانه برای برد ریموت تا مسافت های نسبتا طولانی میباشد ریموت این دزدگیرهای هوتای ضد اب ضد حساسیت و ضد هک کردن کد لرنینگ میباشد واین دزدگیر از مهمترین ویژگی که نسبت به سایر دزدگیرها دارد قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور هنگام سرقت میباشد. دزدگیر هوتای برای بخش های مختلف خودرو دارای سنسورهای تحریک کننده ی از جمله سنسور مخصوص درب خودرو کاپوت ها و کل عقب خودرو میباشدریموت دزدگیر هوتای ماشین از باتری تغذیه یمکند ومصرف بسیار کمی دارد.
سیستم زنگ هشدار یا الارم دزدگیر هوتای ماشین در حالت کلی به سه دسته تقسیم میشوند شامل حفاظت محیطی  حفاظت نقطه ای وحفاظت منطقه ای که هر سه حالت را در  سیستم الارم و زنگ هشدار دزدگیر هوتای وجود دارد ودزدگیر هوتا ی ماشین از خودرو تمامی وسایل داخل خودور محافظت میکند.

انواع دزدگیر خودرو هوتای

دزدگیر هوتای خودرو در دو نوع ساده وتصویری وجود دارند در نوع دزدگیر هوتای تصویری میتوانند تمام جزِئیات را برای شما شرح دهند ودر هنگام خطر هر دستوری را با استفاده از کلید مخصوص ان ارسال کنید. این دزدگیرهای هوتای تصویری هم چنین درای شوک اضطراری الارام اتوماتیک .قفل کودک. زمان تاخیر در سنسورهای درب.حافظه دزدگیر . ثبت تحریک ورویدادها بصورت ثانیه به ثانیه .تنظیم ساعت . مد کارواش.وغیره میباشد از مهم ترین ویژگی دزدگیر هوتای تصویری حافظه هوشمند دزدگیر میباشد به این صورت که حافظه دزدگیر در صورتی که به هردلیلی باتری خودرو خراب شده باشد وقادربه پشتیبانی از دزدگیر نباشد در این حالت دزدگیر هوتای تصویری ماشین از 5 ثانیه تا قبل تمام شدن باتری خودروتا بعد از تمام شدن ان از رویدادها برای شما در حافظه ی خود ذخیره میکندبعداز شارژ کردن کامل باتری ماشین خود مجددا به ضبط تمام صحنه های خود ادامه میدهد.

اجزای دزدگیر اتومبیل HUTAI

 سه جز اصلی دزدگیر هوتای ماشین شامل واحد کنترل یا مغز ،آژیر ، ریموت می باشد 
کد دادن ریکوت دزدگیر هوتای ماشین به این صورت است که با روشن کردن دکمه ای سی سی وبعد هفت بار ریست را فشار دهید و در روش دیگر برای کد دادن فشار دادن دکمه داخلی دستگاه مرکزی را فشاردهید.
سیستم ضد سرقت دزدگیر هوتای ماشین به این صورت که وقتی که خودرو روشن باشد به مدت دو ثانیه دکمه قفل بی صدا را فشار داده  تا راهنما ی فلاشر روشن شود با فشار دادن کلید قفل بعد از 15 ثانیه اژیر خاموش میشود.
سیستم قفل کودک دزدگیر هوتای ماشین  به این صورت است که 15 ثانیه بعداز روشن کردن  خودرو با نگه‌داشتن ترمز درب‌ها  ی خودرو قفل شده  و باخاموش کردن خودرو  درب‌های ان باز می‌شود برای خارج شدن از از حالت قفل کودک در زمانی که ای سی سی فعال است کلیدهای قفل وباز ریموت دزدگیر را به مدت 2 ثانیه نگه میداریم
فلاشرزدن یا  درزمان بازبودن درب خودرو از قابلیت های دزدگیر هوتای ماشین میباشد: به این صورت که اگر  که خودرو کارروشن نباشد و کار نکند اما به هر دلیلی  درب‌های خودرو بازشده باشد، راهنمای خودرو  فلاشررا  می‌زند. برای غیرفعال کردن این حالت زمانی که ای سی سی روشن است کلیدهای باز وبسته کردن و قفل بی صدا را به مدت 2 ثانیه نگه داشت.

ایا دزدگیر هوتای ماشین بدون باتری کار میکند؟

اکثر آلارم ها  یا دزدگیرها حافظه فراری ندارند. این باعث میشود که تنظیمات آلارم پس از قطع و وصل شدن  مجدد باتری همچنان یکسان باقی بماند. در نتیجه  اگر دزدگیر خودروی شما قبل از  اینکه باتری خالی شود مسلح شده باشد تا یافتن زمان مجدد برای شارژ کردن ان همچنان فعال باقی می ماند

خرید عمده دزدگیر ماشین

برای خرید انواع دزدگیر ماشین به صورت عمده و خرده می توانید همین حالا تماس بگیرید. اگر قصد دارید برای اتومبیل خود که جزء گرانترین داریی هایتان است، سیستم اعلام سرقتی خوب تهیه کنید، همین حالا با ما در ارتباط باشید.

دیمن منصوری
09185052332

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *